Eğitici Ahşap Oyuncaklar

3D HAFIZA OYUNU-33594

 

Çocuğunuza sadece eğlence vermez, aynı zamanda hafızasını da güçlendirir. 3D Hafıza oyunumuz temel 16 figür ile birlikte gelir.  Figürlerin altındaki renklerin diğer eşini çocuğunuz bulması gerekmektedir. Ahşap  Hafıza  oyunumuz tüm aile için bir eğlence. 3D Hafıza oyunu özellikle çocuğunuzun zihnini, hatırlamasını ve renk duyusunu geliştirir. Çocuğunuz oynayarak renkleri öğrenmeye ve algılamaya motive edilir.

5 İ BİR ARADA BAHÇE OYUN MERKEZİ – 30968

Çocuğunuz el-göz koordinasyonunu ve motorik becerilerini 5i Bir Arada Bahçe Oyun Merkezimiz ile geliştirecek. Çoçuğunuz labirentin üzerindeki boncukları ilerletmeye çalışırken dikkat becerilerini de geliştirir ve eğitir. Aktivite küpümüz ile artık sayı saymak çok basit! Miniklerimiz için özel olarak tasarlanmış, birbirinden renkli eğitici ahşap boncuklar, çiçekler ve şekiller sayesinde; sayı sayma, basit matematik işlemlerin ve renklerin öğretilmesine kolaylık sağlar.

AHŞAP 4 LÜ KAY KAY ARABA-30942

KayKay arabamız çocuğunuzun dikkatini çeken, konsantrasyon becerisini ve el-göz koordinasyonunu geliştiren, çocuğunuzun sebep-sonuç ilişkisi kurmasını sağlayan ideal bir oyuncaktır.

HZ.NUH’UN GEMİSİ (KÜÇÜK) – 32686

Bu setimizde Hz Nuh, Hz Nuh’un hanımı ve çeşitli hayvanlar bulunmaktadır.

Ahşap gemide bulunan boşluklara hayvanların yerleştirilmesi gerekmektedir.

Böylece çocuğunuz Hz. Nuh’un hikayesini öğrenir, hem de oynayarak çeşitli hayvanları, renkleri, şekilleri düzenler ve öğrenir.

Ahşap gemimiz çocuğunuz oynarken özgülük duygusu geliştirir ve bu özgürlüğün içinde renkleri, şekilleri anımsayarak çocuğunuzun konsentrasyonunu geliştirir. Kaba ve ince motorik beceriler ve aynı zamanda el-göz koordinasyonunu güçlendirir.

İLK BÜYÜK AKTİVİTE KÜPÜM – 32695

İlk Büyük Aktivite Küpümüz motorik döngülerle, rengarenk hayvan puzzle`ları, öğrenme saati,düzenleme ahşap blokları ve bir çok imkanlar ile donanmıştır. Aktivite Küpümüz çocuğunuza çok sayıda oyun seçeneği sunuyor. Aynı zamanda çocuğunuz çok işlevsel küpümüz ile yeteneklerini bir çok alanda güçlendirip geliştiriyor. Oyuncak küpümüz çocuğunuzun renk anlayışı ile aynı zamanda motorik becerilerini ve el-goz-koordinasyonunu artırır. Farklı farklı renkler renk duyusunu ve çok sayıda bulunan hareketli ahşap bloklar sayesinde çocuğunuzun işitsel duyusunu geliştirir.

MASAL OYUN EVİ – 30978

Masal Oyun Evimiz prensesinizin mutluluğunu artırır. İki ahşap bebek ile birlikte setin içinde mobilyalar, korkuluklar ve ağaçlar vardır. Bu sayede çocuğunuz masal oyun evini, sevimli ve kendine has kurabilir. Oyun evimiz açılıp kapanabilir özelliğe sahiptir. Böylece tüm parçaları içinde muhafaza edebilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Masal evimiz çocuğunuzun yaratıcılık duygularını güçlendirmesinin yanı sıra motorik becerilerini ve görsel anlayışını da geliştirir.

SAFARİ AKTİVİTE MERKEZİ – 33715

Safari Aktivite Merkezimiz ile küçük Kaşifiniz ormanda maceralarla dolu bir yolculuğa çıkar.Zebralar,aslanlar,maymunlar ve egzotik hayvanlarla dolu bu ormanda çocuğunuz maceralar yaşar ve böylece hem eğlenir hem de hayal güçlerini geliştirir. EverEarth Safari Aktivite Merkezi çocuğunuza çok sayıda oyun seçeneği sunuyor. Aktivite Merkezimiz özellikle çocuğunuzun motorik beceri ve el-göz koordinasyonu gelişimine yardımcı olacaktır.

SÜRÜKLEME MÜZİKLİ TİMSAH – 33677

3 parçadan oluşan Müzikli Timsahımız değişik müzik enstrümanları içermektedir.

Müzikli Timsahımız ile çocuğunuz değişik sesleri keşfedecek ve müziksel yetenekleri gelişecek.

ŞEKİL DÜZENLEME KÜPÜ – 32582

EverEearth 12 parça Şekil Düzenleme Küpümüz değişik şekiller,renkli ahşap bloklar içermektedir. Ahşap küpümüzün içine tüm şekiller sığıyor ve böylece çocuğunuzun  eğlenmesini sağlıyor. Şekil Düzenleme Küpümüz ile çocuğunuz oynayarak ahşap şekilleri düzenlemeye ve saymaya teşvik edilir. Adım adım renkleri, şekilleri ve sayıları öğrenir.  Değişik şekillerden dolayı belirlenmiş boşluklara yerleştirmesi gereken ahşap bloklar, çocuğunuzun kaba ve ince motorik becerilerini ve el-göz-koordinasyonunu geliştirir. Küpümüzdeki değişik renkler ise çocuğunuzun görsel algı duygularını geliştirir.

TAMİR TEZGAHI – 32688

Çocuğunuz bu set ile farklı tamirat işlerini yapma becerisini artıracaktır.

Setimiz ; testere,çekiç, somun ve cıvata, anahtar,tornavida gibi aksesuarlar içermektedir.

Çocuklar Tamir Tezgahı setimiz ile oynarken hem hayal güçlerini hem de el becerilerini geliştirecekler.

TENCERE VE TAVA SETİ – 33718

FSC serifikalı EverEarth Tencere ve Tava Setimiz ile minik aşçılarımız anne ve babalarına kendi mutfaklarında en lezzetli yemekleri hazırlayacaklar. Setimiz tencere,tava,yemek kaşığı,et,balık ve çeşitli sebzelerden oluşmaktadır. Tencere ve Tava Setimiz çocukların arkadaşları ile sosyal bağlar kurmasına,rol ve taklit yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacak.

TIRTILDAN KELEBEĞE DÖNÜŞÜM PUZZLE – 32674

İstifleme Puzzle’mız ile çocuğunuz oynayarak bir tırtılın kelebeğe dönüşümünü öğrenir. Oyun puzzle’mız boyalı ahşap bloklardan oluşur. Bunlar belirli sıra ile birleştirilir ve böylece 4 tane, çeşitli resimler oluşturulur. Çocuğunuz puzzle çözerek eğlenceli bir şekilde tırtılın kelebeğe dönüşüm aşamalarını öğrenir.Oynarken çocuğunuz değişik engeler ile karşılaşacaktır. Bu engeller çocuğunuzun becerilerini ve zihinsel gücünü geliştirir. Puzzle çözdükten sonra çocuğunuz öğrendiklerini daha iyi aklında tutar. Rengarenk resimler çocuğunuzun renk algısını artırır. Oyunumuzun ana odağı ise çocukların zihinsel becerisini artırmak ve el-göz koordinasyonu geliştirmektir.

YÜRÜME EĞİTİM OYUNCAK – 30949

Yürüme Eğitimi Oyuncağımız ile çocuğunuzun ilk adım atma denemeleri daha da eğlenceli olacaktır. Ahşap oyuncağımız sevimli bir hayvan puzzle, bir motorik döngü, renkli ksilofon, çeşitli engellerden oluşan labirent ve şekilli ahşap bloklarla donanmıştır. Bu multi-işlemsel yürüme eğitim oyuncağımız oyun, eğlence ve hareketi birleştirerek çocuğunuzun sevinç ile yürümesini sağlar.  Oyuncağımız  çocuğunuzun  ilk adım atma denemelerini özellikle geliştiriliyor. Ayrıca üzerindeki oyunlar ve ahşap bloklar motorik becerilerini, renkler ve şekiller ise çocuğunuzun keşfetme hissini, ses ve görsel algı duygularını geliştirir.

WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi