Marmara İlköğretime Hazır Oluş Testi Eğitimi

Marmara İlköğretime Hazır Oluş Testi Eğitimi

MARMARA İLKÖĞRETİME HAZIR OLUŞ TESTİ EĞİTİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Marmara İlköğretime Hazır Oluş Testinin kullanılması, uygulanması ve değerlendirmesi hakkında bilgi ve beceri sahibi olmak. Okul olgunluğu hakkında bilgi sahibi olmak, Temel değerlendirme testlerinin tanıtımı, Uygulamada yeterlilik, Test sonrasında eğitim planını yapılandırmak.

EĞİTİMİN TANITIMI:
Doç. Dr. Özgül POLAT tarafından geliştirilmiş olan Marmara İlköğretime Hazır Oluş Testi ülkemizin standartlarına göre geliştirilmiş tek okul olgunluğu testidir.

EĞİTİMCİ:

Doç. Dr. Özgül Polat

 

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR: Çocuk Gelişim Uzmanları, Çocuk Hekimleri, Okul Öncesi/Anaokulu Öğretmenleri, Özel Eğitim Uzmanları, Psikiyatristler, Psikolojik Danışmanlar, Psikologlar, Rehber Öğretmenler, Sosyal Hizmet Uzmanları ve bu branşlarda eğitimine devam eden 4. Sınıf öğrencileri ile lisansüstü öğrencileri.

EĞİTİM SONUNDA VERİLECEK BELGE:
Uygulayıcı sertifikası

EĞİTİM ÜCRETİ:
600TL+KDV (KDV Dahil 708 TL)
Materyal Ücrete dahildir.

Eğitime katılmak  isteyenlerin ön kayıt bedeli olarak 100 TL’yi sizlere verilecek olan IBAN numarasına yatırmaları gerekmektedir. Kayıt yaptırmak ve size ulaşabilmemizi sağlamak için lütfen  için

0555 881 55 55 numaralı telefonu arayınız.

 

IBAN NO: TR 19 0006 2001 0510 0006 6763 87 Garanti Bankası Hacı Ahmet Demir adına 100 TL ödeme yapabilirsiniz. ödemenizi yaptıktan sonra 0555 881 55 55 numaralı telefonu arayıp bilgi vermeniz ön kaydınızın daha sağlıklı oluşturulmasını sağlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Şimdi Ara!
Yol Tarifi